Belediyede terfi töreni

Bu haber 16 Temmuz 2013 - 22:38 'de eklendi ve 1.257 kez görüntülendi.

belediyeterfi123135465413210Muğla Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından, Muğla İtfaiye ve Zabıta Müdürlüğü’nde görevli personele Belediye İtfaiye ve Zabıta yönetmelikleri gereği Görevde Yükselme Sınavı için 10 Mayıs tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde yapılan sınav sonunda terfi aldılar.
Haber Merkezi
Muğla Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından, Muğla İtfaiye ve Zabıta Müdürlüğü’nde görevli personele Belediye İtfaiye ve Zabıta yönetmelikleri gereği Görevde Yükselme Sınavı için 10 Mayıs tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde yapılan sınav sonunda terfi aldılar. Sınavda başarılı olan Muğla Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden, Mahmut Kaya, Sadık Taşlı, Mehmet Karyağdı, Süleyman Sarıçınar İtfaiye Çavuşu, Muğla Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden Arif Buban, Buse Aydoğdu, Ayhan Uysal, Mutlu Kaya, Abdi Karabulut Zabıta Komiseri olarak atandı.
Görevde Yükselme Sınavı’nda başarılı olan personelini kutlayan Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, görevlerinde yükselen ve sorumlulukları artan personeline yeni görevlerinde başarılar diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.