Belediye personeline eğitim semineri

Bu haber 01 Ekim 2014 - 0:04 'de eklendi ve 619 kez görüntülendi.

beledyepersMenteşe Belediyesi personeline yönelik eğitim seminerleri devam ediyor. On-İs firması tarafından Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi Nail Çakırhan Salonunda verilen eğitim seminerinde Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı personel, iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim aldılar.

Haber Merkezi

Menteşe Belediyesi personeline yönelik eğitim seminerleri devam ediyor. On-İs firması tarafından Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi Nail Çakırhan Salonunda verilen eğitim seminerinde Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı personel, iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim aldılar.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, belediye olarak personel eğitiminin önemine değinerek, “İnsan sağlığı her şeyden önemli. Belediye olarak personelimizin sağlığı ve güvenliği bizim için büyük önem arz ediyor. Bu nedenle personelimize devamlı olarak işi sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim seminerleri düzenliyoruz. Eğitim seminerleri tüm birimlerde olmak üzere belirli sürelerde gerçekleşmeye devam edecek” dedi.

Bir gün süren eğitim seminerinde Belediye personeline genel iş güvenliği kuralları, kazalardan korunma ve kazalarda alınacak tedbirler hakkında bilgiler verildi. Seminerde ayrıca iş güvenliğinin bir kültür olarak aşılanması ve bu konuda personelin bilinçlenmesi hususunda bilgiler de verildi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.