Belediye personelinden örnek davranış

Bu haber 12 Ocak 2017 - 0:10 'de eklendi ve 518 kez görüntülendi.

kopek-1Muğla Büyükşehir Belediyesi İdari Binası ve çevresini sahiplenen, belediye çalışanları tarafından ‘paspas’ ismi verilen sokak köpeğini belediye çalışanları soğuk havadan battaniye ile üstünü öreterek korudular.

Sultan Kocakulak

Hava sıcaklığının mevsim normallerinin altında seyretmesi ve iki gün belirli aralıklarla devam kar yağışı vatandaşların olduğu gibi sokak hayvanlarının zor günler geçirmesine neden oldu. Muğla Büyükşehir Belediyesi İdari Bina’sı ve çevresini kendine mesken edinen Paspas isimli sokak köpeğine ise Büyükşehir Belediyesi personeli ve çevredeki vatandaşlar sahip çıktı.

Hava sıcaklığının -4’lere kadar düştüğü Menteşe’de Büyükşehir Belediye binası girişinde soğuktan korunmaya çalışan Paspas, personelin üzerine örttüğü battaniye ile soğuktan korunmaya çalıştı.

Uzun süredir Muğla Büyükşehir Belediyesi İdari Binası ve çevresinde yaşayan ’Paspas’ belediye personelinin maskotu haline gelse de geceleri nöbet tutan güvenlik görevlilerini yarenlik ediyor.  Paspas vatandaşlar ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılırken sağlık bakımları ise Muğla Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından yapılıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.