Belediye personeli işçi bayramını piknikte geçirdi « Hamle Gazetesi

Belediye personeli işçi bayramını piknikte geçirdi

Bu haber 02 Mayıs 2013 - 19:38 'de eklendi ve 1.057 kez görüntülendi.

belediyepersonmeli1231354654Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın 1 Mayıs İşçi Bayramı olması dolayısıyla düzenlediği etkinliğe aileleri ile birlikte katılan belediye personeli gönüllerince eğlendi.
Haber Merkezi
1 Mayıs Dünya İşçi Bayramı olması dolayısıyla düzenlenen pikniğe Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Başkan yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur, AK Parti Belediye Meclis üyesi Hüseyin Güzel, Bağımsız Belediye Meclis üyesi Aytekin Aras ve çok sayıda işçi ile ailesi katıldı. Düzenlenen etkinliğe yaklaşık iki bin kişi katıldı. Fethiye’nin yerel sanatçıları Mustafa Selçukoğlu ve Adem Kazan’ın söylediği türküler ile eğlenceli bir gün geçiren Fethiye Belediyesi personel ve aileleri piste sık sık çıkarak oynadı.
Personel ve aileleriyle her yıl olduğu gibi yakından ilgilenen, masalarına oturarak sohbet eden Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, tüm işçilerin gününü kutladı. Her yıl birlikte olmanın güzelliğinden bahseden Saatcı, “Hep beraber aile fertlerimizle beraber olmaktan ve işçi, emekçi bayramını bu şekilde kutlamaktan büyük keyif alıyoruz. Bizler bir arada olmanın güzelliğini yaşıyoruz. İstanbul’da biber gazından geçilmezken, Fethiye’nin Aksazlar koyunda işçi kardeşlerimiz aileleri ile birlikte güzel bir gün geçiriyorlar. Bu organizasyonda emeği geçen başta Aksazlar Koyu İşletmecisi Seyfettin kardeşime ve etkiliğe katkı sağlayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah dirliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. İnşallah başladığımız işi hep devam ettiririz. Yaşarsak bundan sonraki her 1 Mayıslarda hep birlikte burada buluşmak üzere, hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.