Belediye otobüsleri yeni güzergahları belirlendi

Bu haber 06 Ocak 2015 - 0:07 'de eklendi ve 3.534 kez görüntülendi.

bodrummmmmmmMuğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, yolcu yoğunluğunun artması ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda sefer sayılarını arttırmaya devam ediyor.
Haber Merkezi
Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan çalışmalar ile 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren Fethiye Şehir İçinde hizmet veren belediye otobüslerinin 17.30’a kadar olan sefer saatleri gece 23.00’a uzatılırken, vatandaşların talepleri doğrultusunda Gökben-Bozyer-Fethiye, Göcek-Yanıklar-Kargı-Fethiye, Eldirek-Çamköy-Fethiye arasında yeni güzergahlar oluşturulup otobüs seferleri başladı.
Ulaşım Dairesi Başkanı Alper Kolukısa, Seydikemer ve Bodrum İlçelerinde vatandaşların belediye otobüslerinden gün boyu yararlanabilmesi için Aktarma İstasyonu kurulduğunu belirtti. Alper Kolukısa; “Bodrum-Ortakent arasında kurulan aktarma istasyonu ile her yarım saatte bir Bodrum-Ortakent ring seferleri 23.00’a, Bodrum-Turgutreis ile Bodrum-Yalıkavak sefer saatleri 18.00’dan 23.00’a, Dereköy-Gümüşlük seferlerimizi de 22.00’a kadar uzattık. Ayrıca Seydikemer aktarma istasyonu ile Seydikemer-Fethiye güzergahında çalışan belediye otobüslerinin sefer saatlerini 17.30’dan 23.00’a kadar uzatarak mevcut seferlere ek olarak 38 sefer daha ekledik” dedi.
Menteşe-Yerkesik Mahallesinde çalışan belediye otobüsleri güzergahına yolcu yoğunluğu nedeniyle Gülağzı-Doğanköy güzergahları da eklendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.