Belediye meclisine adaylığını açıkladı « Hamle Gazetesi

Belediye meclisine adaylığını açıkladı

Bu haber 12 Ocak 2019 - 1:21 'de eklendi ve 709 kez görüntülendi.

Muğla İYİ Parti Yönetim Kurulu üyesi Kazım Toprak, partisinden 31 Mart yerel seçimlerinde gerçekleşecek yerel seçimlerde Belediye Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı.

Muhittin Direk

Muğla İYİ Parti Yönetim Kurulu üyesi Kazım Toprak, partisinden 31 Mart yerel seçimlerinde gerçekleşecek yerel seçimlerde Belediye Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı.

Adaylığını parti binasında yaptığı açıklama ile duyuran Kazım Toprak, “31 Mart’ta yerel seçimler için sandığa gideceğiz. Şahsımda bu yerel seçimlerde Muğla Belediye meclis üyesi aday adayı oldum. İYİ Partiyi belediyede temsil edip Muğla’ya en iyi şekilde hizmet etmek ve mücadele vermek için bu göreve aday adayı oldum” dedi.

Toprak açıklamasına şöyle devam etti:

30 yıl kamuda görev yapmış, sivil toplum kuruluşlarında görev yapan ve emlak danışmalık iş yeri sahibi biriyim. Ülkemizin en güzel, dünya harikası Muğla Bölgesinde, yerelde vatandaşımızın hak ettiği güzel hizmetlerin alım konusunda çok eksiklerin olduğunu düşünmekteyim. Yeşilin bol olduğu şehir içi ulaşımların rahat olduğu yatay gelişen bir Muğla hayal ediniz. Her yer tek yön olmuş dar yollar, otopark sorunu hat safhaya gelmiş, kira fiyatları fazla bir Muğla’da yaşamaktayız. Belediye 3 veya 5 aileden oluşanlara hizmet eden değil Muğla’da yaşayan yüz bin kişiye hizmet etmesi gereken bir belediye olmalıdır. Muğla’da 50 bin bin civarında öğrenci var. Tümünün sorunu konut pahalılığı ve ulaşım, bunun çözülmesi gerekir. Evet sorunun çözümü Yatağan Kötekli arası bir Tramvay hattının kurulması, Yatağan’la Kötekli arası 10 dakika olacak. Öğrencilerin Akçaova, Bayır, Yatağan’da ucuz konutlarda kalmaları sağlanacak. Artık Muğla’nın modern yollarla tanışma vakti geldi geçiyor. Muğla’nın yeni otogar girişine bir yonca yapılabilir bu sorun çözülmez ise orada can kaybı olan kazalar yaşanabilir. Aday olma sebebim Muğla’yı çok seviyorum, Muğla’nın gelişmesine katkıda bulunmak istiyorum. Muğla için ne yapabilirim, Muğla’ya ne gibi hizmetlerimiz olur düşüncesiyle yola çıktım. İYİ Parti Meclis üyeleri ile birlikte halkın sesi olacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.