Belediye başkan aday adayından ilginç projeler

Bu haber 09 Eylül 2013 - 18:50 'de eklendi ve 2.532 kez görüntülendi.

marmarisiucuranprojeler21321356132131312233213Demokrat Parti (DP)’den Marmaris’e Belediye Başkanı aday adaylığını açıklayan Yasin Yıldırım’ın dünya çapındaki projeleri dikkat çekti. Yıldırım’ın projeleri arasında Marmaris’e dünyanın en büyük heykeli, dünyanın en büyük camisi ve Marmarisspor’u süper lige çıkartmak gibi vaatler yer aldı.
Haber Merkezi
Demokrat Parti (DP)’den Marmaris’e Belediye Başkanı aday adaylığını açıklayan Yasin Yıldırım’ın dünya çapındaki projeleri dikkat çekti. Yıldırım’ın projeleri arasında Marmaris’e dünyanın en büyük heykeli, dünyanın en büyük camisi ve Marmarisspor’u süper lige çıkartmak gibi vaatler yer aldı. DP’den Marmaris Belediye Başkanı aday adaylığını açıklayan Yasin Yıldırım projelerini düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı. Açıkladığı birbirinden ilginç projeleri ile gündeme gelen Yıldırım belediye başkanı seçilmesi halinde projelerinin hepsini gerçekleştireceğini iddia etti.
“DÜNYANIN EN BÜYÜK HEYKELİNİ YAPTIRACAĞIM”
Seçim kampanyasını çılgın projeleriyle açıklayan Yıldırım Marmaris’e 175 metre yüksekliğinde bir Atatürk heykeli yaptırarak dünyanın en büyük heykelini yaptıracağını söyledi. Yıldırım, Atatürk heykelinin parmağıyla işaret ettiği noktaya da dünyanın en büyük bayrağını yaptıracağını ve altına da Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yurtta Sulh Cihanda Sulh” sözünü yazdıracağını söyledi.
“MARMARİSSPORU SÜPER LİGE ÇIKARTACAĞIM”
Yıldırım, Marmarisspor’u süper lige çıkartacağını da söyleyerek, Marmaris’e 30.000 kişilik bir stadyumun yanı sıra, 3.000 kişilik bir üniversite kampüsü ve devlet ortaklı yarı özel bir hastane yapacağını da sözlerine ekledi.
İŞTE DEV PROJELERDEN BAZILARI
Yıldırımın ilginç projeleri arasında öne çıkanlarsa şu şekilde sıralandı: “Marmaris Marketçiler Birliğinin kurulması, Dönme dolap 160 metre çapında şehre kuş bakışı seyir keyfi verecek muhteşem bir eser, Ay yıldız cami dünyanın en yüksek minerali camisi ve bunun yanında 5 yeni cami cemevi ve kilise yapılması, Marmaris spor futbol takımının süper lige çıkması yeni bir stat yapılması ve diğer spor branşları, 175 Metre uzunluğunda Muhteşem bir Atatürk heykeli, 3000 kişilik Üniversite kampüsü ve bazı okulların yenilenmesi, yoksul ailelerin çocuklarının okutulması, Marmaris’te yeterli gelir kaynakları sağlandıktan sonra siesta ve tatil günlerinin tekrardan insanlara sunulması Esnafların rehabilitasyon edilip daha iyi hizmet vermelerini sağlamak, Her yıl belediyenin organize edeceği lise öğrencileri için Çanakkale şehitlik gezileri milli benliğin öğrenilmesi için, Sosyal faaliyetlerin yeniden halka sunulması anfi tiyatroda konser ve kapalı spor salonunda karate boks gibi sporların yapılması.”
Yıldırım, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın Marmaris Belediye Meclisi’ne sunduğu TEMA Park Projesinin kendi projesinden çalıntı olduğunu iddia etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.