Beldibi’nde sokak hayvanları için suluk

Bu haber 11 Temmuz 2013 - 10:02 'de eklendi ve 698 kez görüntülendi.

beldibisokakhayvanlari1213464513Beldibi beldesinde sıcak havalarda susuzluk çeken sokak hayvanları için beldenin değişik yerlerine otomatik suluk yerleştirildi.
Haber Merkezi
Beldibi beldesinde sıcak havalarda susuzluk çeken sokak hayvanları için beldenin değişik yerlerine otomatik suluk yerleştirildi. Çoğunluğu kedi olmak üzere sahipsiz olarak yaşayan sokak hayvanların sıcak yaz günlerinde susuzluklarını gidermeleri için beldenin değişik noktalarına yerleştirilen suluklar ile sokak hayvanlarının susuzluklarını giderebileceklerini belirten Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli, böylelikle sokak hayvanlarının yaz sezonunda sıkıntı çekmeyeceklerini açıkladı.
Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli, “Sokak hayvanları konusu zor ve sıkıntılı bir konu, ancak vicdani de bir konudur. Biz Belediye olarak “Her Canlı Suya ve Sevgiye Muhtaçtır” diyerek sokak hayvanları için 20 noktaya otomatik suluk yerleştiriyoruz. Bunlardan 10 tanesi belirlenen mevkilere konuldu, diğerleri de en kısa sürede tamamlanacak ve toplamda Beldibi’nde 20 noktada, sokak hayvanlarına sürekli temiz ve taze su sağlayan sistem devreye girecektir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.