Beldibi’nde kavşaklarda düzenleme çalışması

Bu haber 17 Eylül 2013 - 17:21 'de eklendi ve 670 kez görüntülendi.

beldibikavsak2132165131321651321321631Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Beldibi Beldesinde, belediye tarafından kavşaklarda düzenleme çalışması başlatıldı.
Haber Merkezi
Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Beldibi Beldesinde, belediye tarafından kavşaklarda düzenleme çalışması başlatıldı. Belde merkezinde yapılan çalışmalar ile ‘Efe Heykeli’, ‘Atatürk Anıtı’ ve ‘İlim Dünyası Anıtı’nın bulunduğu kavşaklarda sürücülerin emniyetinin yanı sıra görselliğin arttırılması hedefleniyor.
Trafikte sürücü ve yaya emniyetine büyük önem verdiklerini belirten Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli, “Belediyemiz yollardaki emniyet seviyesini arttırmak için sürekli iyileştirme yapmaktadır. Geçtiğimiz aylarda dere kenarlarına ve çeşitli yerlerdeki yollara olmak üzere korkuluk çalışmalarımız olmuştu. Şimdi ise Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan üç kavşakta bariyer çalışması yapıyoruz. Bunu yaparken de emniyet kaygısının yanında estetik olmasına da dikkat ediyoruz. Umuyorum ve diliyorum ki bu çalışmalarımızdan sonra bu kavşaklarda kazalar azalacaktır” dedi.
Belediye Başkanı İspirli, belde merkezinde bu tarz düzenleme çalışmalarının önümüzdeki dönemde devam edeceğini sözlerine ekledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.