Beldibi Belediyesinde ‘Doğum Günü’ geleneği sürüyor « Hamle Gazetesi

Beldibi Belediyesinde ‘Doğum Günü’ geleneği sürüyor

Bu haber 28 Şubat 2013 - 8:56 'de eklendi ve 937 kez görüntülendi.

beldilidogumgunu13256Beldibi Belediyesinde çalışan işçi ve memurların doğdukları ay içinde doğum günü kutlama geleneği devam ediyor.
Haber Merkezi
Beldibi Belediyesi geleneksel hale getirdiği, çalışanların doğum günü kutlamalarına devam ediyor. Büyük bir aile olma iddiasındaki Beldibi Belediyesi her ay doğum günü olan personelin doğum günlerini topluca kutlama geleneğini Şubat ayında da devam ettirdi. Şubat ayında doğan; Ahmet Akarsu, Mehmet Deveci, Ergün Kaya, İsmet Şahinyılmaz, Bircan Yarar ve Okay Yıldırım’ın doğum günleri düzenlenen sade bir törenle kutlandı.
Beldibi Belediyesi personelinin, görev ve sorumluluğunun bilincinde olduğunu ve özverili çalışmalar yaptığını belirten Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli, “Bizim anlayışımızın gereği önce insandır. Önce insan anlayışımızın gereği de personele gerekli önem ve değeri vermektir. Beldibi Belediyesinde çalışan, statüsü ne olursa olsun, tüm personelden Allah razı olsun. Onlar bizim için çok şey yapıyor, biz de onlar için bir şeyler yapmak çabasındayız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.