Behçet Saatcı’dan çarpıcı açıklama

Bu haber 01 Aralık 2016 - 0:05 'de eklendi ve 639 kez görüntülendi.

baskan-saatci-aciklamalarBaşkan Saatcı ayrıca Ak Parti’ye transferiyle ilgili soruya, “Bulunmaz Hint kumaşı değilim. Ancak benim başlık param Fethiye’nin il olması. Fethiye’yi il yapsınlar, Ak Parti’ye geçerim” dedi.

Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan randevu talep ettiğini geçtiğimiz günlerde açıklayan Başkan Saatcı, gazetecilerin sorusu üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan ile neler konuşulacağını basın mensuplarıyla paylaştı.

Başkan Saatcı, “15 Temmuz öncesi Sayın Cumhurbaşkanımızdan randevu talep ettik. Bekliyoruz. Çağırdığı takdirde Büyükşehir yasasının 36 ayda Türk belediyeciliğinde nasıl uygulandığını, eksiklerini anlatacağım. Kendisine bu konularla ilgili bilgi vermek için randevu talep ettim” dedi.

Gazetecilerin, ‘Ak Parti’ye transferiniz gündeme gelir mi?’ sorusuna ise Başkan Saatcı, “Ben bulunmaz Hint kumaşı değilim. 2007 yılından bu yana bizim Ak Parti’de politika yapmamız yeğleniyor. Bu konuyla ilgili üst düzey teklifler sürekli geliyor. Ancak her zaman dediğimiz gibi başlık param Fethiye’nin il olması. Ama bunlardan önce bizim için en önemli konu ülkemizin bekasıdır. Ama benim büyükşehir yasasıyla mücadelem sonuna kadar devam edecek. Ben şahsi olarak bir şey istemiyorum. Benim 26 ayım kaldı. Bu yasa değişirse, Türk belediyeciliği ve insanımız kazanır” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.