BBP’den Hamle’ye Ziyaret

Bu haber 13 Ocak 2014 - 8:33 'de eklendi ve 1.976 kez görüntülendi.

bbphamle51615651BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Harun Akın, Hamle Gazetesine bir ziyaret gerçekleştirdiler.
Berna Uçar
BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Harun Akın, Hamle Gazetesine bir ziyaret gerçekleştirdiler.
Ahmet Gürhan ve Harun Akın ziyarette Hamle A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Burak Nizamoğlu ile bir araya geldiler.
Ziyarette Konuşan BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan “Biz artık sahillerde belediye almak istiyoruz, sahillerde de var olduğumuzu göstermek istiyoruz. Bu nedenle bu seçim çalışmaları dolayısıyla buradayım. Burada bulunduğum süre içerisinde sizleri de ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunmak istedim. Tabi ülkenin birçok sorunu var ülke bir yangın yerine dönüştü kimin ne olduğu kimin nerede olduğu hukukun nerede olduğu, demokrasinin nerede olduğunu, Cumhuriyetin nerede olduğu karma karışık bir hal aldı. Onunla ilgilide dün toplantıda arkadaşlarımıza açıklamalarda bulunduk bugün hükümet meşrutiyetini kaybetmiştir” dedi.
BBP Muğla Büyükşehir Aday Adayı Harun Akın ise, “Yayın hayatınızda nice uzun yıllar diliyorum. Ben 92’li yıllardan beri Muğla’ya gelip giden Muğla’yı seven, Muğla aşığı bir kardeşinizim. 2004 yılından beri bir fiil Muğla’da ikamet ediyorum burada yaşıyorum. Bütün kazanımlarımı burada edindim. Geldiğimiz noktada da Muğla’da bir şeylerin değişmesi gerektiğini, Muğlalı vatandaşımızın yerel anlamda alması gereken hizmetleri tam alamadığını gördük. Bu noktadan hareketle de yapmak istediklerimizi çalışma arkadaşlarımız ile birlikte hazırlamış olduğumuz ‘48 Altın Proje’ adı altında birleştirdik. Muğlalılarında bu hizmetleri gerçekten de alması gerektiğine inandığımız için böyle bir yola çıktık” dedi.
Hamle A.Ş. Yönetim kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ziyaretten büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi:
“her Pazartesi ve Cuma sabahı benim telefonum Harun Bey’in mesajı ile faaliyete geçiyor, kendisine de başarılar diliyorum. Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanını öncelikle rahmet ile anıyorum, Allah Rahmet eylesin ben onu bir demokrasi şehidi olarak görüyorum. Sivil toplum örgütlerindeki çalışmalarım sırasında partimizin kurucuları bugün ağabeyimiz olan birkaç aile dostu edindik. Kendileri ile her yaz buluşuruz, konuşuruz onlara baktığım zaman idealizmleri, yaşam biçimlerini, hayata bakış açıları beni olumlu etkilemiştir bunu itiraf etmeliyim. Dilerim bu seçimler partiniz için, Harun Bey’in şahsı için, Muğla’mız için hayırlı uğurlu olur. Biz Hamle Medya olarak bu ülke sevdalısı herkese kapımızı, gönlümüzü açtık elimizden ne geliyorsa yardımcı olmaya hazırız.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.