BBP’den başsağlığı mesajı

Bu haber 15 Mayıs 2014 - 0:27 'de eklendi ve 723 kez görüntülendi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Muğla İl Başkanı Harun Akın, Soma’da meydana gelen acı olayla ilgili olarak başsağlığı mesajı yayınladı.

Kadir Tamer

Büyük Birlik Partisi (BBP) Muğla İl Başkanı Harun Akın, Soma’da meydana gelen acı olayla ilgili olarak başsağlığı mesajı yayınladı. Soma’da yaşanan acı olayın Türkiye’yi derinden etkilediğini kaydeden Akın, “Manisa Soma’da meydana gelen maden ocağı faciası nedeniyle devletimiz tüm imkan ve olanakları ile burada olmalı ve biran önce yaraların sarılması noktasında hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan gerekenlerin yapılması gerekmektedir. Dünya istatistiklerine bakıldığında ülkemizin iş kazaları ve can kaybı sıralamasında ikinci sırada yer aldığını görmek bu kaza ile birlikte bizleri bir kez daha ziyadesiyle üzmüştür. Buradan tüm sorumlulara seslenmek istiyorum, ülke ekonomisine ciddi katkılar sunan alın terini akıtan bu işçi kardeşlerimizin insanca, hak ettikleri gibi yaşamaları adına gerek sosyal hakları, gerek ekonomik, gerekse çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve olası bu tür faciaların yaşanmasını önleyecek her türlü tedbirin bir an önce alınması gerektiğini önemle belirtmek istiyorum.

Bu sebeple söz konusu faciada hayatlarını kaybeden işçi kardeşlerimize Allahtan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Yaralı olarak kurtulanlara da acil şifalar dilerken Tüm Türkiye tek yürek dualarla, imkanlarımızla yanlarında olmamız gerektiğini vurgulamak istiyorum. Tüm Türkiye’nin başı sağ olsun, rabbim bizlere bir daha bu tür acı ve kederler yaşatmasın” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.