BBP adaylarından örnek davranış

Bu haber 02 Ekim 2015 - 22:50 'de eklendi ve 813 kez görüntülendi.

BBP adaylarından örnek davranışBBP Muğla Milletvekili adayları, milletvekili seçilmeleri durumunda aylık maaşlarını şehit ailelerine bağışlama kararı aldı.

Kadir Tamer

BBP Muğla Milletvekili adayları, milletvekili seçilmeleri durumunda aylık maaşlarını şehit ailelerine bağışlama kararı aldı.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan BBP Muğla İl Başkanı Harun Akın, “Bilindiği üzere ülkemiz çok sıkıntılı bir dönemden geçmekte ve ülkemiz yeniden bir genel seçim sürecine girmiştir. Yaşadığımız sıkıntılı günlerde neredeyse her gün şehit haberleri almaktayız ve ocaklara ateş düşmektedir. Bizler hiçbir güçten hiçbir kaynaktan beslenmeden tamamen kendi kişisel imkanları ile siyaset yapmaya çalışan ve siyaseti yalnızca bu ülkeye ve millete hizmet etme şiarıyla hareket edenler olarak bugün parti binamızda milletvekili aday arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz genel istişareler sonunda aldığımız kararlardan biride arkadaşlarımızın Milletvekili olması halinde maaşlarını şehit ailelerine bağışlama olmuştur. Ben öncelikle bu ülke ve millet için fedakarlık değil feda olmak için yola çıkan milletvekili arkadaşlarımıza şahsım ve mensubu bulunduğum partim adına teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. Çok sıkıntılı ve zorlu günlerden geçtiğimiz dönemde bir ve beraber olmanın öneminin artmıştır. Bizler güçlü olduğu için değil, haklı ve doğru olduğuna inandığımız için Büyük Birlik Partisi çatısı altında siyaset yapan ve mücadele edenler olarak sizlerden dua ve destek istiyoruz. Bugüne kadar biliyoruz ki bizleri yürekten destekleyen oyum boşa gider barajı aşamaz diye oy vermeyen kardeşlerime de seslenmek istiyorum. Boşa gitmesin diye başka partilere verdiğiniz oylar bugün heba olmuş ve boşa gitmiştir. İşte bunun için gün birlik ve beraberlik günüdür. Bize el verin güç verin birlik ve beraberliğimizi yeniden inşa edelim. Bu vesile ile saygıdeğer hemşerilerime saygı ve şükranlarımı sunarken, yapılacak seçimin Muğlamıza, ülkemize ve milletimize hayırlara vesile temenni ediyorum” dedi.

Bu arada BBP Muğla Milletvekili sıralaması ise şu isimlerden oluştu:

“Fatma Börekçi Emeç, Ali Çelik, Nuran Emeç, Abdulkadir Karahan, Hüseyin Uçan, Arif Burak Yılmaz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.