Bazı İlçelerdeki Siyasi Kanaat Önderleri

Bu haber 09 Nisan 2015 - 0:12 'de eklendi ve 1.195 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, siyaset yapmak her babayiğidin işi değildir. Onurlu ve gururlu siyaset yaparsan adını her zaman güzelliklerle andırırsın, hem de yıllar sonra da. Bazı siyasetçiler ise kendi menfaatlerini düşünürler. Ama bazı siyasetçiler ise partisini düşünürler. İşte bunlardan bazı kanaat önderleri olarak adları her yerde zevkle anılan isimlerden bazı değerler:

DURMUŞ ALİ ÖZTÜRK BODRUM

Sevgili okurlarım, Durmuş Ali Öztürk Bodrum’da sigortacılık yapan bir işadamıdır. Sayın Öztürk, yıllardan bu yana Bodrum CHP teşkilatında bir nefer gibi çalışmış. Daha sonra da Bodrum CHP İlçe Başkanı olmuş değerli bir şahsiyettir. Bodrum’da CHP adına kanaat önderliği yapan dürüst bir siyasetçidir. Kıçıbaşı oynamayan dürüstlüğü ile ilçe genelinde değil il genelinde adını güzelliklerle bahsettirmesini bilen değerli bir şahsiyettir. Bodrum CHP’sinin simgesi olan Durmuş Ali Öztürk kardeşimizin Bodrum CHP’si adına yapmış olduğu güzellikleri yazmaya kalkarsak yer kalmaz. O nedenle sevgili Durmuş Ali Öztürk’e önümüzdeki yıllardaki siyasi hayatında başarılar diliyorum.

ENVER TUNA MİLAS

Sevgili okurlarım, Muğla il genelinde SHP, CHP çatısı altında yıllarca siyaset içinde kanat önderliği yapmış saygın bir isimdir Enver Tuna Beyefendi. Babacan tavırları ile sağ sol demeden her kesimin gönlünü almasını bilen saygın bir isimdir Enver Tuna kardeşimiz. Enver Tuna, Milas’ta Harita Mühendisi olup büyük işlerle uğraşır. Bugünde Muğla Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve İmar Komisyon Başkanlığı’nı da başarı ile sürdüren renkli bir isimdir. CHP’de ve SHP’de birçok görevler almış. Bir ara Milas Ticaret Odası Başkanlığı görevinde bulunmuş. Milas halkının Enver Ağabeyi olara bilinmektedir Harita Mühendisi Enver Tuna Beyefendi.

KERAMETTİN YILMAZ

Sevgili okurlarım, Fethiye Ölüdeniz’in eski CHP’li Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Ölüdeniz’de yapmış olduğu başarılı çalışmaları hala Türkiye genelinde zevkle anılmaktadır. Sosyal yönlülüğü ile tanıdığımız Sayın Keramettin Yılmaz, CHP siyasetinde her ilçede olduğu gibi Fethiye’de de kanaat önderi olarak anılır. Çünkü Sayın Keramettin Yılmaz, hakikaten adam gibi adamdır da onun için söylüyorum. Keramettin Bey, ailesine düşkünlüğü kadar eş ve dostlarına da aynı güzelliği gösterir. O nedenle adı büyük başkan olarak anılır Kerametin Yılmaz Başkan sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.