Bayram Kaçar göreve başladı

Bu haber 08 Eylül 2014 - 4:06 'de eklendi ve 1.435 kez görüntülendi.

gorrevv​Muğla Orman Bölge Müdürlüğüne Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürü olarak atanan Bayram Kaçar görevine başladı.

Haber Merkezi

Konya Orman Bölge Müdürlüğünden Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürü olarak atanan Bayram Kaçar görevine başladı. Muğla Orman Bölge Müdürü Mustafa Kara, beraberinde Bölge Müdür Yardımcıları Vedat Dikici ve Naci Polat, Şube Müdürleri Ferit Okur ve Şeref Özer ile birlikte Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürü Bayram Kaçar’a ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Bayram Kaçar 1968 yılında Elazığ’da doğdu. 1989 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Endüstri Bölümünden mezun oldu. Erzincan Orköy Şube Müdürlüğünde mühendis olarak mesleğe başladı. Daha sonra Ağaçlandırma Mühendisi olarak görev yaptı. Malatya Milli Parklar Şefliği görevinde bulundu. Konya İl Çevre Orman Müdürlüğünde Etüt Proje ve Ağaçlandırma Şube Müdürü olarak çalıştı. Konya orman Bölge Müdürlüğünde Şube Müdürü iken Muğla orman Bölge Müdürlüğüne Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürü olarak atandı. Bayram Kaçar evli ve 2 çocuk abası.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.