Battalbey Çiğköfte & Lluvia Cafe Açıldı « Hamle Gazetesi

Battalbey Çiğköfte & Lluvia Cafe Açıldı

Bu haber 29 Kasım 2015 - 19:55 'de eklendi ve 1.135 kez görüntülendi.

Battalbey Çiğköfte & Lluvia Cafe  Açıldı (1)Battalbey Çiğköfte & Lluvia Cafe’nin düzenlenen açılış töreni ile gerçekleştirildi. Damak tadına önem verenler için farklı lezzetler sunan Battalbey Çiğköfte & Lluvia Cafe vatandaşların yoğun ilgisiyle açıldı.
İlkay Yıldız
Battalbey Çiğköfte & Lluvia Cafe katılımın oldukça yoğun olduğu bir açılışla gerçekleştirildi. Recai Güreli Caddesi PTT karşısında yer alan Battalbey Çiğköfte & Lluvia Cafe açılışana özel vatandaşlara ve davetlilere ücretsiz olarak 150 kg çiğköfte dağıtıldı. Açılışa Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Ayyıldız, Muğla Yiyecek Yapanlar ve Satanlar Derneği Başkanı Güven Akarken, Muğla İl Jandarma Komutan Vekili Selahaddin Özenli, İl Jandarma Komutan yardımcıları, davetliler ve vatandaşlar katıldı. Açılışta kurdele kesen Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Ayyıldız ile Muğla Yiyecek Yapanlar ve Satanlar Derneği Başkanı Güven Akarken Muğla’da faaliyet göstermeye başlayan Battalbey Çiğköfte & Lluvia Cafe’nin Muğla’ya, işyeri sahiplerine ve tüm personele hayırlı olmasını dilediler.
İşyeri sahipleri Arslan Topdağ ve Mehmet Barlas, ürünlerde ilk olarak hijyeni ve kaliteliyi benimsediklerini, bundan dolayı Muğla’da yeni bir damak tadı ile yola çıktıklarını ve tüm Muğla halkını yeni yüzü ile açtıkları Battalbey Çiğköfte & Lluvia Cafe’ye beklediklerini belirttiler.
Battalbey Çiğköfte & Lluvia Cafe’de çiğköfte başta olmak üzere içliköfte, sigara böreği, tost çeşitleri, kahvaltı, hamburger, soğuk sandiwich, midye ve soğuk&sıcak içecekler gibi geniş bir menü ile 7/24 paket servis ile Muğlalıların hizmetinde.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.