Baştuğ’dan Akarken’e ziyaret

Bu haber 19 Ocak 2014 - 18:29 'de eklendi ve 655 kez görüntülendi.

yiyecekmaddeleri65161165Geçtiğimiz, hafta yapılan seçimlerde sandıkta güven tazeleyen Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Haber Merkezi
Geçtiğimiz, hafta yapılan seçimlerde sandıkta güven tazeleyen Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Güven Akarken’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ’da kongrede güven tazeleyen başkan Güven Akarken’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ ziyarette yaptığı konuşmasında, “Sevgili dostum Güven Akarken’in yeniden seçilmiş olmasından dolayı mutluluğunu paylaşmayı ve başarılarının devamını dilemeye geldik. Başkanlığının ilk dönemi yaptığı büyük hizmetlerin önümüzdeki dönemde de devam edeceğine olan inancımızla yanında olduğumuzu bütün Muğla Esnafı gibi takdir ettiğimizi belirtmeye geldik. Tekrar kendisini kutluyor, başta esnafımıza bu seçimin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum ”dedi.
Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Güven Akarken, “ Mehmet Baştuğ ağabeyimizi her zaman yanımızda gördüğümüz gibi, bu mutlu günümüzde de bizim ve esnafımızın yanında olduğunu görmek, bizleri çok mutlu etti. Önümüzdeki dönemde gerek esnafımız için gerekse Muğla’mız için yapılması gereken ne varsa birlikte hareket ederek en iyi sonuçları alacağımıza inanıyorum. Şahsına ve Ziraat Odası üyelerimize gösterdikleri yakınlıktan dolayı teşekkür ediyorum. Başarı hepimizindir. Kazanan Muğla ve Muğla esnafı olmuştur” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.