Baştuğ, Çelik’i ziyaret etti

Bu haber 07 Nisan 2016 - 0:46 'de eklendi ve 628 kez görüntülendi.

BAŞTUĞ ÇELİK’İ ZİYARET ETTİ MENTEŞE ZİRAAT ODASI BAŞKANI MEHMET BAŞTUĞ, MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NE ATANAN MEHMET ÇELİK’İ HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.Menteşe Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ, Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’ne atanan Mehmet Çelik’i hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Haber Merkezi

Menteşe Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ersen Muğla Orman Bölge Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Çelik’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette konuşan Menteşe Ziraat Odası Başkanı Mehmet Baştuğ, “Muğla’nın yüzde 68’i ormanlarla kaplı. Ormanlık alanlar içerisinde yer alan tarımsal arazi sahiplerinin devlet desteklerinden faydalanabilmesi için imar yolu talebimiz var. Orman ve Su İşleri Bakanlığınca açılan orman içi yolların bu tür tarımsal işletmeler için imarlı yol gibi kapsamında değerlendirilmesi veya orman yollarının kadostral niteliğe dönüştürülerek çiftçilerimizin kırsal kalkınma desteklerinden faydalanmalarını istiyoruz. Menteşe Ziraat Odası olarak oda üyelerimizin bu taleplerini sizlere ve üst makamlara ileterek çözüm yollarının bulunmasını istiyoruz” dedi.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.