Başsavcıya veda ziyaretleri « Hamle Gazetesi

Başsavcıya veda ziyaretleri

Bu haber 21 Haziran 2013 - 23:29 'de eklendi ve 738 kez görüntülendi.

Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ergun Tokgöz’ün Amasya’ya atanması nedeniyle Fethiye Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Faruk Akıncı ve karakol komutanları veda ziyaretlerinde bulunuldu.
Haber Merkezi
Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ergun Tokgöz’ün Amasya’ya atanması nedeniyle Fethiye Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Faruk Akıncı ve karakol komutanları veda ziyaretlerinde bulunuldu. Tokgöz döneminde Fethiye’de faili meçhul cinayetin bulunmadığı, faili meçhul pek çok cinayet dosyasını da raflardan indirip faillerinin bulunması için çalışma içine girmişti.
Ziyarette kısa bir açıklama yapan Garnizon Komutanı Faruk Akıncı, “Başsavcımız bizlerle çok iyi uyum içinde çalıştı. Başsavcımızı daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. Son bir yıl içinde özellikle Ali Süsülü cinayetinin aydınlatılmasını 2 ay gibi bir zamanda ortaya çıkarıp faillerin bulunması için çalışma içine girmişti” dedi.
Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ergun Tokgöz, Fethiye halkıyla helalleşmek istediğini belirterek, “Fethiye’de 2 yıl boyunca klasik bir çalışma yerine daha dostça faaliyet verdik. Kol kola verip halay, horon çeker gibi çalışma yaptık. Protokol kurallarını bir tarafa bıraktık. 2 yıl boyunca faili meçhul bir olay bırakmadık. Jandarma ellerinden gelenin fazlasını yapmıştır” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.