BASKİ’den MUSKİ’ye Ziyaret

Bu haber 19 Ağustos 2015 - 22:29 'de eklendi ve 845 kez görüntülendi.

baskiiiBalıkesir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Müdürlüğü’nde bulunan daire başkanları ile şube müdürleri, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürü Baki Ülgen’i makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Müdürlüğüne bağlı Daire Başkanları ve Şube Müdürlerinden oluşan kafile Muğla Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut Nayır eşliğinde Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürü Baki Ülgen’i makamında ziyaret etti.

Ziyarete BASKİ’den Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Celal Sevik, Abone İşleri Dairesi Başkanı Mehmet İçkin, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Burhan Derici, Stratejik Plan ve Performans Şube Müdürü Eser Fidan, İnsan Kaynakları Şube Müdürü Ayla Daracıklı ile Bilgi İşlem Uzmanı Bahri Çolak’a katılırken MUSKİ Genel Müdürlüğüne bağlı Abone İşleri Dairesi Başkanı Funda Kuş, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Tekkaya, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Seda Göksel Çolakoğlu, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Veli Han, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Ahmet Gazi Korkmaz’da ziyarette hazır bulundu

MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen’i makamında ziyaret eden BASKİ ekibi, MUSKİ’nin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulduğu ziyaret sonrası BASKİ ekibi, birimlerine göre MUSKİ’nin daire başkanlıklarını da ziyaret etti.

BASKİ Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Celal Sevik, ziyarette yaptığı konuşmasında MUSKİ ve BASKİ’nin ortak en önemli yönlerinin çok geniş bir alana bakmaları olduğunu belirtti. Sevik, “Büyükşehir olduktan sonra kurulan BASKİ olarak öncelikle kurumları dolaştık. Daha sonra Balıkesir’in mevcut tespitiyle uğraştık. Bizim avantajımız genel müdürümüz daha önce İller Bankasın da görev yaptığı için Balıkesir’i de iyi biliyordu. Bu yüzden tespit yapmamız zor olmadı. MUSKİ ile ortak yönümüz de çok geniş bir alana hizmet ediyor olmamız” şeklinde konuştu.

BASKİ’nin yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, “İki genel müdürlükte yeni oluşum içerisinde. İki kurumda zorlu yollardan geçiyor. Bu süreçte bizi ziyaret eden BASKİ ekibine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum” dedi.

Kafile Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü de makamında ziyaret etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.