Başkanlık Sarayı « Hamle Gazetesi

Başkanlık Sarayı

Bu haber 22 Ocak 2015 - 0:21 'de eklendi ve 1.514 kez görüntülendi.
Hüseyin Nizamoğluhuseyinnizamoglu@hamlegazetesi.com.tr
Nerede Kalmıştık

Geçtiğimiz hafta siyasi hareketler yönünden 12 yıllık geçirdiğimiz olayları ve getirilen yenilikleri bir bir hatırlamamıza sebep oldu. Başkanlık Sarayı muhalefetin üçüncü sıraya giren derdi oldu. Daha önce birinci derdi İstanbul’a yapılan ve yapılmakta olan Marmaray deniz altı tren yolu, dünyanın havayolu meydanı, İstanbul’un ikinci boğazı, (Çılgın kanal ) ve Boğaz üzerine yapımı bitmek üzere olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü olmuştu. Üçüncüsü ise; Halk Bankası’na akan petrol paralarına mani olmak ve eskisi gibi Yahudi bankalarına gitmesini sağlamak olduğu kesinleşti. 15 ve 17 Aralık 2013 tarihinde, bugüne kadar hiç böylesini görmediğimiz bir olayı yaşadık. Bu hıyaneti din adamı sıfatı ile dine karşı olanların birlikte yaptıkları da kesinleşti. Zaten ilk günden itibaren, büyük lider olan Tayyip Erdoğan hiç telaşlanmamıştı. Çünkü o çiğ yemiyor ki karnı ağrısın…

TELEFON DİNLEYEREK HAYALİ YALAN GELİŞTİRMİŞLER

Geliştirdikleri bu yalanı resimlemişler. Birden ortakları olan basın aracılığı ile yurt içinde siyasi partilere ve yurt dışında Türkiye düşmanı olan basın var. Bunların ait olduğu devletler inanarak beklemeye girdiler. Önce Gezi Parkı adı ile yürüdüler, liderleri CHP lideri idi. Onun o anda söylediği tarihi söz var! ( Hükümeti yıkmadan buradan gitmiyoruz.) Epey rezil olduktan sonra dağıldılar.

Olaylar sırasında yaralananlar Divan Otel’de tedavi görüyordu. Ölenleri polis öldürdü diye epey uyduruk çırpınma yaptılar amma kendileri ancak inandı. Bu olayların esas hazırlayıcısı Yerli Humeyni var ya o idi. Bu kadar polis teşkilatı nasıl oluyor da bu çirkefin içinde olabiliyor. Bu konu Çok üzücü bir olay oldu… Büyük soygun diye acilen ilan ettiler. Dünya aynı anda duydu ve (Türkiye Baharı )başladı dediler.

AYAKKABI KUTULARINA KONAN PARANIN SAHİBİ PARASINI ALDI GİTTİ

Paraların Halk Bankası’ndan hortumlandığını söyleyemeden bankadan rapor geldi. SOYULMAMIŞ… Bankada her şey yolundadır. Kuzey Irak’tan gelen petrolün bedeli paketleniyordu. Bu defa bizim Humeyni ekibi Yahudi’ye karşı eğilip büzülüyordu. Bir yandan da daha çok oyunlarımız var diye Yahudi’yi teselli ettiler.

YURTTA YAPILAN SEÇİMLER DE HEPSİ BİRLEŞTİ VE ÇÖKTÜLER

Şimdi yerli Humeyni ile onun uşağı durumuna gelmiş bulunan bir kısım polis ve savcının yaptığı suçüstü yetmiyor gibi, bu defa 4 bakanın meclisteki görüşmelerde dinlediğimiz kadarı ile adeta muhalefet intihar ediyordu.

YORUM: Mecliste CHP’li komisyon üyesi, Zafer Çağlayan ile ilgili pahası yüksek saati nasıl elde ettiği hakkında komisyonun kararına şerh koyduklarını söyledi. Ne ilgisi var? Şimdi Saray hakkında söylenenlere kısa cevap gerekir. Saray’ı yapanlar, IMF’den borç mu aldı? Faizleri yüzde 50’lere mi çıkardı? İktidara geldikleri günden beri, hiç bir malın kıtlığı görülmedi, kuyrukları 15 yıl gerilerde bıraktık. Saray Yüce Milletin gururu olurken, bazıları niye patlamak üzeredir? Bizde sıkıntı muhalefet yokluğu dur… Göze görülmeyen başarıları tek tük söylesek şöyledir; Paramızdan 6 sıfır kaldırıldı. 2002’deki bir günlük ödenmekte olan faiz ile bütün ülkedeki ilköğretim öğrencilerine bedelsiz kitap veriliyor. Her vilayete ve bazı ilçelere bile üniversiteler açıldı. Hızlı tren ve dünyada birinci durumda olan hava yolları sürekli büyümektedir. İhracat, sanayi büyüme, küçük esnafa ihtiyacı olan ve bir sene faizsiz kredi verilmektedir. Dış anlaşmalarda eğilmedik, bölgemizin özel durumunda sesimizi duyuruyoruz. Bu kadar başarılı ekip olunca, daha büyük hayaller kuruyorum. Diyorum ki, Türk ve İslam Birliği kuralım. Fabrikaları ve bilumum ağır sanayi bizden olmalı…

Fakir Müslüman ülkeler işçilerimiz olsun, fabrikanın neması parayı veren petrol zenginlerinin olsun. Organize ve teknik eleman veren, yöneten, kârdan alacağı vergi olsun… Yapılanlara bakınca bu hayal bile değildir. Olur mu? Olabilir. Bu adamlar yaparlar.

Daha pek çok hizmetin yazılması gelecek yazılarımızda devam edecektir… Saygı ile…

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.