Başkanlığa Burhan Saral getirildi

Bu haber 13 Temmuz 2017 - 0:22 'de eklendi ve 535 kez görüntülendi.

Yatağan Kamyoncular ve Nakliyatçılar Kooperatifi olağanüstü kongreye gidip yeni yönetim belirlendi. Başkanlığa işadamı Burhan Saral getirildi.

Hüseyin Kocabıyık

Yatağan Kamyoncular ve Nakliyatçılar Kooperatifi olağanüstü kongreye gidip yeni yönetim belirlendi. Başkanlığa işadamı Burhan Saral getirilirken, Başkan Yardımcılılarına ise Mustafa Bilgin, Mehmet Köklü seçildi. Yönetim kurulu üyeliklerine de Özcan Özen, H. İbrahim Sarı, Hüseyin Arslan, Bayram Demircioğlu getirildiler. Kooperatif binasında gerçekleşen kongre bir hayli heyecanlı geçti. Çok sayıda kooperatif üyesi yönetimine girebilmek için büyük uğraş verdiler.

Ege Bölgesi’nin en büyük kamyoncular ve nakliyatçılar kooperatifi olan yeni yönetim kurulu ile birlikte Türkiye’nin sayılı kooperatiflerinden biri olması için uğraşlarını başladıklarını söylediler. Çok sayıda tır araçları olan Kooperatif Başkanı Burhan Saral yapmış olduğu konuşmada, “Ortaklarımızın daha düzenli kazanç elde edebilmeleri için yeni yönetimimizle birlikte çalışmalarımıza hız vereceğiz. Tek alternatifimiz çok çalışıp çok para kazanmak ve harcamalarımızı bir an önce kapatmak olacaktır” dedi.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.