Başkanlar Vali Güvençer’i er meydanına davet etti

Bu haber 08 Haziran 2013 - 12:30 'de eklendi ve 877 kez görüntülendi.

baskanlarvaliyiziyarettei1321654651Kavaklıdere Belediye Başkanı Nuray Bozyer, Menteşe Belediye Başkanı Mesut Karataş, Çayboyu Belediye Başkanı Mehmet Demir ve Güreş Ağası Mustafa Er Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundular.
Haber Merkezi
Kavaklıdere Belediye Başkanı Nuray Bozyer, Menteşe Belediye Başkanı Mesut Karataş, Çayboyu Belediye Başkanı Mehmet Demir ve Güreş Ağası Mustafa Er Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundular. Vali Güvençer, “Nazik ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Sizinle tanışmak benim için büyük onur. Bundan sonra yeniden bir araya geleceğimizi düşünüyorum. Beldenizde düzenlediğiniz ata sporumuz olan güreş müsabakalarına davetiniz için de ayrıca teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.
Yeni görevinde Vali Güvençer’e başarılar dileyen Menteşe Belediye Başkanı Karataş, “Sayın Valim, ülkemizde Kırkpınar’dan sonra en büyük yağlı pehlivan güreşi olan Beşpınar Yerküpe Yağlı Pehlivan Güreşleri’ni ilimizin Menteşe Beldesi’nde düzenliyoruz. 16 Haziran 2013 tarihinde gerçekleştireceğimiz 21. Menteşe Beşpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerine katılarak bizi onurlandırmanızı isteriz.” diye konuştu.
Başkan Karataş, “Ülkemiz turizminde önemli bir yeri bulunan Muğla ve yöresinde, bu yıl 16 Haziran 2013 tarihinde yirmi birincisi gerçekleştirilecek olan, “Beşpınar Yerküpe Yağlı Pehlivan Güreşleri”ne tüm halkımızı bekliyoruz. Bu etkinliğimiz; spor başta olmak üzere mağara ve yayla turizmine önemli katkılar sağlıyor. Turizm çeşitlendirilmesi açısından da ayrı bir öneme sahip.” dedi.
Heyet, konuşmaların ardından, Vali Güvençer’e Kavaklıdere bakır işçiliğinin güzel örneklerinden ibrik hediye etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.