Başkandan öğrencilere destek

Bu haber 17 Eylül 2013 - 17:20 'de eklendi ve 1.402 kez görüntülendi.

baskandanogrecileridesteü12313216541321321Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban üniversitelerin çeşitli bölümleri olan Fen, Anadolu Öğretmen ve Anadolu Liselerini kazanan 37 öğrenciye maddi yardımda bulundu.
Haber Merkezi
Bayır Lisesi ve diğer liselerden mezun olarak üniversiteyi kazanan; Fatma Türedi, Hatice Karaca, Fatma Gül Güven, İmge Yılmaz, İrfan Okyay, Ayşe Öksüz, Yunus Emre Şamlı, Bahar Akbulut, Aykut Akbulut, Ebru Günaydın, Pelin Bodur, Hayrettin HarmanArman, Biray Erkuş, Merve Yılmaz, Mustafa Ali Zorbozan, Murat İnce, İsmail Sarı, Mustafa Meriç Karabayır, Derya Yeşilbayrak ve Umut Uysal olmak üzere 20 öğrenciye 200 lira para yardımı yapıldı.
Başkan Çoban ayrıca Fen, Anadolu Öğretmen ve Anadolu Liselerini kazanan; Enes Berkay Gölge, Huriye Karaca, Taylan Deniz Çakmak, Müge Birkan, Bilge Güneş, Zeliha Karakeçi, İlker Çoban, Tuğba Yılmaz, Samet Özdemir, Amine Kocagöz, Oğuzhan İnce, Emre Bozdoğan, İsmail Barış Erol, Sultan Önder, Gamze Yeşlilyaprak, Merve Çoban ve Eda Küçük’e ise 100 lira yardımda bulundu.
Öğrencileri makamında kabul eden Bayır Belediye Başkanı Cumhur Çoban, “Ben bir eğitimciyim. Hayatta en çok önem verdiğim şey öncelikle insanın sağlığı, sonrada bilinçli eğitimdir. Gönül isterdi ki bu başarılı öğrencilerimize daha fazla katkı sağlayalım. Fakat elimizdeki imkânlarımızla ve çevremizdeki eğitime, öğrencilere kısacası insana değer veren saygın iş adamlarının yanı sıra esnaflarımızın katkıları ile bunu yapabiliyoruz. Geçmiş yıllarda da başarılı öğrencilerimize katkı yaptık. Bu tür sosyal faaliyetlerimiz devam edecektir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.