Başkan Tokat vatandaşla bir araya geldi

Bu haber 30 Mart 2016 - 23:50 'de eklendi ve 550 kez görüntülendi.

BAŞKAN TOKAT (3)Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Arasta’yı ziyaret ederek,  esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Tokat, vatandaşlarla tek tek selamlaşarak sorunlarını dinledi.

Haber Merkezi

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat,Başkan Yardımcıları Faik Karagöz ve Zeynep Mat ile beraber dün sabah erken saatlerde Arasta’da  esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Arasta esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla selamlaşarak sohbet edip, dükkanları tek tek ziyaret eden Başkan Tokat’a bazı vatandaşlar sorunlarını anlatarak çözümü için yardım istedi.

Yaklaşık bir saat boyunca Arasta’da bulunan Başkan Tokat’a  esnaf  ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Belediye çalışmalarını vatandaşların istek ve taleplerine göre şekillendirdiklerini belirten Başkan Tokat , “Vatandaşlarımızın fikir ve önerileri bizim için çok önemli. Üreten bir Milas için şeffaf ve katılımcı yönetim anlayışımız var. Çalışmalarımızı her zaman vatandaşlarımızın istek ve sorunlarına ve aynı zamanda imkânlarımıza göre şekillendiriyoruz. Ziyaret amacımız vatandaşlarımızın taleplerini ilk ağızdan öğrenerek, çözüme kavuşturmaktır” dedi.

Milas Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesini de ziyaret eden Başkan Tokat Gaziler ile sohbet etti.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.