Başkan Otgöz, çalışmaları inceledi

Bu haber 20 Ocak 2015 - 0:16 'de eklendi ve 653 kez görüntülendi.

baskanotgozSeydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Ortaköy Mahallesi’nde devam eden kilit parke çalışmalarını inceledi.
Haber Merkezi
Seydikemer Belediyesince ilçe genelinde başlatılan kilit parke çalışmaları devam ediyor. Karaköy, Gölbent, Arifler, Demirler, Alaçat, Eşen, Kabaağaç, Minare, Yakabağ, Çukurincir, Çaykenarı, Çaltıözü, Çobanlar mahallelerinden 1. Etap Parke çalışmaları tamamlanırken, Ortaköy, Girmeler, Bağlıağaç, Boğaziçi, Yaka ve Dodurga Mahallelerinde ise çalışmalar sürdüğü açıklandı.
Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Turhan ve Mustafa Karakuş’un yanı sıra Fen İşleri Müdürü Muammer Acar ile birlikte Ortaköy Mahallesindeki kilit parke çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Yakup Otgöz, okul ve cami bahçelerinde de incelemelerde bulundu. Mahalle Muhtarı Ramazan Demirel ve okul idarecilerinden eksiklerle ilgili bilgi alan Başkan Yakup Otgöz’e vatandaşlar çalışmalar sebebiyle teşekkür etti.
Çalışmalarla ilgili bilgi veren Fen İşleri Müdürü Muammer Acar, Ortaköy’de vatandaşın en büyük iki isteğinin merkezdeki yapılmakta olan çevre düzenlemesi olduğuna dikkat çekerek zaman içerisinde de diğer çalışmaların devam edeceğini vurguladı. Mahalle Muhtarı Ramazan Demirel ise, “Başkamız seçim sonunda gelip de bize verdiği sözleri çoğunlukla yaptı, yapmaya devam edeceğine de eminim. Meydanımızı düzeltmesinde, okulun parkelerinde çok yardımcı oldular. Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Yaz aylarında tüm mahalleleri dolaşarak vatandaşların sıkıntılarını ve yapılması gerekenleri muhtarlardan ve vatandaşlardan bizzat dinlediklerini kaydeden Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Allahın izniyle verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Muhtarımız ve vatandaşlarımızın istediği şekilde kilitli parke çalışmasını mahallenin merkezinde, Ortaköy’e yakışır bir şekilde yapıyoruz. Ortaköy camisinin etrafına da parke döşemesi yapacağız ve okulumuzun etrafındaki parke işleri ile okulun çevre düzenlemesini de inşallah yapacağız. Verdiğimiz sözlerin hepsini zamanla yerine getireceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.