Başkan Kocadon genç çiftin nikahını kıydı

Bu haber 10 Eylül 2014 - 5:28 'de eklendi ve 708 kez görüntülendi.

baskankocadonnSeymen ve Özelçinler’in nikahını Başkan Kocadon kıydı.

Haber Merkezi

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen’in kızı Oya Seymen ile Efe Özelçinler çiftinin nikahını kıydı.
Recai Seymen-Ayşe Güner Seymen çiftinin kızı Oya Seymen ile Aytekin Özelçinler-Armağan Özelçinler çiftinin oğlu Efe Özelçinler, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. Genç çiftin nikahını ise Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon kıydı.
Özel bir şirkette insan kaynakları bölümünde görevli, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen’in kızı Oya Seymen ile finans sektöründe görev yapan Efe Özelçinler’in Bitez Ambrossia Otel’de düzenlenen düğün törenine Başkan Kocadon’un yanı sıra CHP Muğla Milletvekilleri Nurettin Demir ile Tolga Çandar, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri, CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri, Bodrum’un tanınmış iş adamları ve birçok davetli katıldı.
Yaklaşık 500 kişinin katıldığı düğünde çiftin nikahını kıyan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Bu güzel Bodrum akşamında çok güzel bir birlikteliğe, mutluluğa ve beraberliğe adım atılıyor. Laik Cumhuriyete sahip çıkan bu iki gencimiz, Bodrum Belediye Başkanlığına evlenmek için müracaat ettiler. Belediyemizin yapmış olduğu incelemede, evlenmelerine hiçbir sakınca olmadığı görüldü. Şimdi onları siz değerli konuklarımızın ve şahitlerimizin huzurunda tekrar edeceğiz.” diyerek nikah törenine başladı.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.