Başkan Işık’tan Güzelköy’e katkı

Bu haber 26 Ağustos 2015 - 20:38 'de eklendi ve 2.233 kez görüntülendi.

baskanisiskYatağan’ın Bozüyük Mahallesi’nde Star televizyonunda Güzel Köylü dizi çekimleri yapılması sonucu mahalle panayır havasına dönüştü. Türkiye’nin dört bir yanından Yatağan’ın Bozüyük Mahallesi’ne çok sayıda vatandaşın gelmesi sonrası Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık çarşı içine pazar yeri yapılması için Bozüyük Mahalle Muhtarı Vahdet Beçin ile el birliği içinde çalışmalara başladı.

Hüseyin Kocabıyık

Köy meydanındaki kahvede bir araya gelen Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, Belediye Başkan Yardımcı Tarcan Oğuz Muhtar Vahdet Beçin ve köylülerle birlikte sohbet etti. Sohbette Başkan Işık, “Bozüyük Mahallesi için ne yapılması gerekiyorsa yerine getirilecektir. Muhtar Vahdet Beçin’le köyün gelişmesi için devamlı diyalog içinde olacağız. Yine ayrıca çarşı içindeki bir dükkânla bir arsada istimlâk edildi. Kısa bir sürede ücretlerini ödeyip bu yerlere de pazar yeri yapacağız. Yine Pınarbaşı tesislerinin daha güzel olabilmesi için tüm imkanlarımızı kullanacağız” dedi.

Bozüyük Mahalle Muhtarı Vahdet Beçin ise, “Belediye Başkanımız H. Haşmet köyümüzün gelişmesi için tüm olanaklarını kullanıyor. Kendisine teşekkür ederiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.