Başkan Gürün’den Ramazan mesajı

Bu haber 08 Temmuz 2013 - 9:57 'de eklendi ve 969 kez görüntülendi.

ramazanmesaji2213216516453Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün bugün başlayacak Ramazan Ayı için bir mesaj yayınladı.
Haber Merkezi
Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün bugün başlayacak Ramazan Ayı için bir mesaj yayınladı. Ramazan Ayı’nın gelmesiyle toplumsal hayatta paylaşmanın, dayanışmanın, yardımlaşmanın arttığını söyleyen Başkan Gürün; “ Bütün Müslümanlar için kutsal kabul edilen Ramazan Ayı ile yardımlaşma ve dayanışma, birlik ve beraberlik duyguları en yoğun şekilde yaşanır.” dedi
Başkan Gürün; “Dinimizce on bir ayın sultanı kabul edilen Ramazan Ayı, dargınların barışması, ötekileştirmeden kucaklaşmanın yaşanması, tüm insanların birbirini anlaması için iyi bir fırsattır. Öfkenin azaldığı, sevginin çoğaldığı bu kutsal günlerin ülkemize ve tüm müslüman dünyasına hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.
Başkan Gürün; “Ramazan Ayı için belediyemiz tüm hazırlıklarını tamamlamıştır. Belediye Aş Evi ortalama 1700 kişiye hizmet verecektir. Vatandaşlarımızdan gelen talepler ve müftülükle görüşülerek, Orhaniye Mahallesi 112 Evlerde teravih namazı kılınması için belediyemizce çadır kurulmuş, tüm hazırlıkları tamamlanarak 112 evler bölgesine hizmet verecek hale getirilmiştir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.