Başkan Gürün’den başsağlığı ve kınama mesajı

Bu haber 09 Eylül 2015 - 23:01 'de eklendi ve 516 kez görüntülendi.

baskangurunnnnMuğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün Dağlıca ve Iğdır’da meydana gelen hain saldırıda şehit olan askerler ve polisler için baş sağlığı ve kınama mesajı yayınladı.
Kadir Tamer
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün Dağlıca ve Iğdır’da meydana gelen hain saldırıda şehit olan askerler ve polisler için baş sağlığı ve kınama mesajı yayınladı.
Başkan Gürün yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:
“Dünya tarihi terörle sonuç alınamayacağını açıkça göstermektedir. Ülkemizin huzurunu ve bütünlüğünü bozmayı hedefleyen bu olaylar sonuçsuz kalmaya mahkumdur. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Farklılıkların yüzyıllarca kardeşçe hüküm sürdüğü coğrafyamızda beraberliğimizi bozmaya çalışan herkese kardeş kalacağımızı bir kez daha göstereceğiz.”
Başkan Gürün ayrıca terörün bir insanlık suçu, insanlığa yönlendirilmiş en büyük tehdit olduğunu belirterek “Şehitlerimizin ailelerine, sevenlerine ve tüm Türk halkına başsağlığı ve sabır; yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. İnsanlığın en büyük düşmanı olan terörü şiddetle ve nefretle kınıyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.