Başkan Gürün’den 19 Mayıs mesajı

Bu haber 19 Mayıs 2014 - 0:01 'de eklendi ve 700 kez görüntülendi.

baskangurunMuğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Haber Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün; “Ülkemizde gururla kutladığımız ulusal bayramlarımızın her biri tarih sayfalarında yerini almış, geleceğimize yön vermiş önemli değerlerimizdir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk bundan 95 yıl önce 19 Mayıs 1919 tarihinde milli mücadeleyi Samsun’dan başlatmış ve bu önemli tarihi Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet muhafaza edecek gençlere ithaf etmiştir” dedi.

Başkan Gürün açıklamasında ayrıca, “Her sene büyük bir coşku ve sevinçle kutladığımız Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı’nı Soma’da yaşanan maden faciası nedeniyle buruk ve üzüntü içinde karşılayacağız. Ülkemizde böyle felaketlerin tekrar yaşanmaması için Soma’da yaşananları unutmamalı, unutturmamalıyız” ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.