Başkan Gürün, Vali Amir Çiçek’i Ziyaret Etti

Bu haber 23 Ekim 2014 - 23:06 'de eklendi ve 553 kez görüntülendi.

valiiiiiiMuğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Muğla Valisi Amir Çiçek’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Haber Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Valiler kararnamesi ile merkez valiliğinden Muğla Valiliği’ne atanan Amir Çiçek’i ziyaret etti. Başkan Gürün, Muğla Valisi Amir Çiçek’i ziyaretinde, “ “Yeni Valimize Muğlamıza hoş geldiniz diyorum. Muğla, coğrafi konumuyla, doğal güzellikleriyle, tarihi yapısıyla, insanıyla Türkiye’nin en özel kentlerinin başında geliyor. Muğlamıza daha iyi hizmet verebilmek için bütün kurumlarla işbirliği içinde çalışacağız. Valimize tekrar hoş geldiniz diyor, yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Valiler kararnamesi ile merkez valiliğinden Muğla Valiliği’ne atanan Amir Çiçek, Muğla’ya atandığında Muğla hakkında araştırmalar yaptığını, Muğla’da görev yapmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Vatandaş odaklı hizmet anlayışını benimsediklerini söyleyen Amir Çiçek, bütün kurumlarla işbirliği içinde vatandaşa hizmet edeceklerini söyledi ve Başkan Gürün’e ziyaretleri için teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.