Başkan Gürün itfaiye grup amirleri ile bir araya geldi

Bu haber 22 Aralık 2015 - 22:35 'de eklendi ve 490 kez görüntülendi.

başkan gürün itfaiye grup amirleri ile bir araya geldiMuğla ili genelinde görev yapan Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Grup Amirleri, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ile bir araya geldi.
Nazife Taşdelen
Muğla ili genelinde 27 istasyon, 13 amirlik olmak üzere toplam 40 noktada teşkilatlanarak vatandaşların can ve mal güvenliği için 7/24 çalışan Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı grup amirleri Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ile bir araya geldi.
Muğla’nın Büyükşehir Belediyesi olmasından sonra Muğla gibi geniş bir coğrafyada teşkilatlanmasını en kısa sürede tamamlayan ve hizmet vermeye başlayan Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı 143 araç, 505 personelle Muğla ilinde hizmet veriyor. Değerlendirme toplantısında ilçelerdeki vatandaşlarla uyum ve güven içinde çalıştıklarını söyleyen İtfaiye Grup Amirleri, araç, gereç, malzeme olarak hiçbir eksikliklerinin bulunmadığını, yangın, sel, doğal afet, kaza gibi her türlü olayda en kısa sürede vatandaşların yanında olduklarını söylediler. Bulundukları ilçelerde İtfaiye Grup Amirlikleri ve istasyonlara uzak olan mahallelere yerleştirilen 69 su tankerinden muhtarların çok memnun olduğunu belirten İtfaiye Grup Amirleri, kendilerine her konuda destek veren ve yanlarında olan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e teşekkür ettiler.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlayan İtfaiye Teşkilatı’na büyük önem verdiklerini, modern ve teknolojik araçlara sahip Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Teşkilatı’nın bugüne kadar Muğla ili genelinde başarıyla hizmet verdiğini söyledi. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün; “Muğla, 13 bin kilometrekare yüzölçümü, yüzde 68 orman varlığı ile geniş ve hassas bir coğrafyaya sahip. Muğla Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra çok kısa bir zamanda itfaiyemizi teşkilatlandırdık ve zaman kaybetmeden Muğla ili genelinde hizmet vermeye başladık. Muğla’da olan yangın, trafik kazası, sel gibi müdahalede bulunduğunuz her olaydan günlük raporlarla bilgi alıyorum. Bugüne kadar vatandaşlarımızdan, ilçe belediye başkanlarımızdan sizlerin hakkında hiçbir şikâyet almadım. 7/24 vatandaşlarımızın güvenliği, huzuru için çalışmaktasınız. Sizler İtfaiye personeli olarak görev ve sorumluluk alanınız içerisinde Muğla Büyükşehir Belediyesi’ni temsil ediyorsunuz. Sizlere görevlerinizde başarılar diliyor, bugüne kadar olan çalışmalarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.