Başkan Gürün Düğerek’te « Hamle Gazetesi

Başkan Gürün Düğerek’te

Bu haber 29 Mart 2019 - 0:38 'de eklendi ve 1.368 kez görüntülendi.

Millet İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Osman Gürün doğup büyüdüğü Muğla Menteşe İlçesi Düğerek Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi.

Haber Merkezi

Millet İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Osman Gürün doğup büyüdüğü Muğla Menteşe İlçesi Düğerek Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi.
Başkan Gürün’e CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, CHP Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve partililer eşlik etti. Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Millet İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Gürün doğup büyüdüğü topraklarda kendisini coşkuyla karşılayan ve Düğerek Mahallesi’ni bayram yerine çeviren hemşerilerine teşekkür etti. Başkan Gürün; “Muğlamızın Menteşe ilçesi Düğerek Mahallesi doğduğum ve aile izlerimizin yaşadığı topraklar olduğu için benim için çok özel. Bizden önceki yerel yönetimler zamanında dedemin isminin sokakta yaşatılması ve dedemin evinin burada olması insanı ayrı duygulandırıyor. Bahattin başkanımızla konuşarak seçimden sonra ilk işim dedemin evini Menteşe Belediye’mize bağışlıyorum ve restore edilerek sizlerin buluşacağı sosyal ve kültürel merkez haline getirilecek. 2014 yılında Büyükşehir olan Muğlamıza büyük hizmetler yaptık, temeller attık, açılışlar yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde de hizmetlerimize ara vermeden devam edeceğiz. Muğlamızın nüfusu 967 bin. Muğla’nın genlerinde yörüklük olduğu için nüfusumuz dağınık bir yerleşime sahip. Büyükşehir Belediyesi olarak bizler yazlık nüfus olan 5 milyona göre hizmetlerimizi planlıyoruz. Bizler çok şanslıyız çünkü Muğla gibi bir şehirde yaşıyoruz. Ben her yerde Muğlalıyım, Düğerekliyim diyorum ve bu şehirde yaşamaktan ve bu şehre hizmet etmekten gurur duyuyorum” dedi. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
oktay ozel 29 Mart 2019 / 10:25

neden anacadde yenileme calismasi, 41 evlerin kosesinde insaat eski garaj alani, muze insaati, karadagin dibine yapilan kasaba garaji, hepsine ayni anda basladiniz ve yarim yamalak olacagini bilerek basladiniz?baskasi yapmasin ben yapayim diyorsunuz kotu olsa bile halk unu anlamaz diyprsunuz.ataparkin oradan akyolun sonuna kadar bir zahmet yuruyun begenecekmisiniz? ayni kalitesiz isciligi kalitesiz malzemeyi plansiz isleri dugerege veya kendi evinize yaptirmazsiniz.yagmur yagdigi zaman ana caddeye baglanan tali sokak agizlari gol oluyor bunlari daha yeni yaptiniz. yaptirdiginiz isleri neden kontrol etmiyorsunuz? gelecektede yapacaginiz isler bunlar gibi olacak neden size oy verelim?iktidari elestiriyorsunuz ama siz onlardan daha kotu yonetiyorsunuz yaptiginiz isler gozumuzun onunde. mercedesi ne yaptiniz? halkciyim diyorsunuz ama yalnizca ATATURKUN adini kullaniyorsunuz. dini kullananlardan hic bir farkiniz yok.