Başkan Gürün çalışmaları yerinde inceledi « Hamle Gazetesi

Başkan Gürün çalışmaları yerinde inceledi

Bu haber 17 Haziran 2016 - 0:16 'de eklendi ve 885 kez görüntülendi.

Başkan Gürün çalışmaları yerinde inceledi (1)Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün Ula İlçesi’nden Datça ilçesine kadar devam etmekte olan Muğla Büyükşehir Belediyesi yol, asfalt, köprü MUSKİ çalışmalarını yerinde inceledi.

Haber Merkezi

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Büyükşehir tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin devam etmekte olan Ula Göleti, Ula ilçesi Akyaka Mahallesi yol ve kentsel dönüşüm çalışmaları, Marmaris Adaköy sıcak asfalt kaplama çalışması, İçmeler Asparan arasında yapılan köprü çalışması, Marmaris Beldibi Mahallesi MUSKİ çalışması, Datça ilçesi Reşadiye Mahallesi MUSKİ içme suyu terfi hattı çalışması, Karaköy Mahallesi sıcak asfalt çalışması, Mesudiye Palamütbükü yol bakım, onarım, Yazıköy parke çalışmalarını yerinde inceleyen ve daire başkanlarından bilgi alan Başkan Gürün aynı zamanda ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Gürün, hizmetleri incelediği gezilerinde Ula Belediye Başkanı Ümit Karaarslan, Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar ve Büyükşehir Belediyesi meclis üyeleri de eşlik etti.

Muğla’da Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinin yaz, kış demeden kesintisiz devam ettiğini söyleyen Gürün, vatandaşların hizmetlerden memnuniyetinin ve bir teşekkürünün kendilerini mutlu ve motive ettiğini belirtti. Gürün, “Muğla Büyükşehir Belediyesi ve MUSKİ ekiplerimiz yaz, kış, tatil demeden vatandaşlarımızın daha modern, huzurlu bir şehirde yaşaması için çalışıyor. 13 ilçemizde önem ve aciliyet durumuna göre hizmetlerimiz devam ediyor. Muğla gibi geniş ve eşsiz coğrafyamızda vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu ve daha modern bir şehirde yaşaması için sevgi, hoşgörü ve güler yüzle hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnuniyeti, bizlere bir teşekkürü bizler için yeterli. Vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve destekle Muğlamız’da birçok yenilikçi hizmeti gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.