Başkan Gümüş’ten muhtar ve esnaf ziyareti

Bu haber 29 Nisan 2016 - 0:14 'de eklendi ve 625 kez görüntülendi.

magazin (2)Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, muhtarları ve esnafları ziyaret etti.

Haber Merkezi

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, beraberinde Muğla Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Arık, Kiramettin Mahallesi Muhtarı Hayrettin Akay, Camikebir Mahallesi Muhtarı Kamuran Fidan ve Menteşe Belediyesi Fen İşleri Müdürü Onur Necip Uslu ile birlikte esnafları ve muhtarları ziyaret etti.

Muhtarları ziyaretinde muhtarların halka en yakın yönetim birimi olduğuna dikkati çeken Başkan Gümüş, her zaman muhtarlarla görüş alışverişinde bulunduklarını ve muhtarları sık sık ziyaret ettiklerini kaydetti. Başkan Gümüş, “Muhtarlarımız halkla bir iç içe bir yönetim birimidir. Halkın istek ve taleplerinin biz yerel yönetimlere ulaştırılmasında aktif rol oynarlar. Bizde muhtarlarımızı vakit buldukça ziyaret ediyor, görüş alışverişinde bulunuyor, mahallelerimizin sorunlarını birinci ağızdan öğreniyoruz. Kurulduğumuz ilk günden itibaren mahallelerimizin önceliklerini belirledik ve ona göre çalışmaya başladık. Yaşanan sorunlarla ilgili muhtarlarımızla fikir alışverişinde bulunuyor, yetkilerimiz çerçevesinde en hızlı ve sağlıklı şekilde vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için çalışıyoruz. Muhtarlarımızla işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Gümüş ve beraberindekiler daha sonra Arasta bölgesindeki esnafları ziyaret ettiler. Burada esnafların istek ve taleplerini dinleyerek not alan Başkan Gümüş, sorunların çözülmesi için gerekli talimatları verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.