Başkan Gümüş’e plaket

Bu haber 15 Nisan 2015 - 21:07 'de eklendi ve 610 kez görüntülendi.

baskangumuseplaket6556156165Muğla Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Menderes Çetin Özlü ve beraberindekiler Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Dernek Başkanı Özlü, Başkan Gümüş’e 1. Otizm ve Spor Festivaline yapmış olduğu katkılarından dolayı plaket verdi.

Haber Merkezi

Muğla Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Menderes Çetin Özlü ve beraberindekiler Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Gümüş, “Dernek Başkanımıza ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Belediye olarak engelli vatandaşlarımızın her zaman yanında olduk. Bu anlamda 3 adet Engelli Aracı Şarj istasyonu kurduk. Bakıma muhtaç vatandaşlarımız için evde bakım hizmetleri verdik, bu uygulamamıza devam ediyoruz. Ayrıca aşevimizden her gün engelli vatandaşlarımız için yemek çıkartıyoruz. Kentimizi, ilçemizi engelli vatandaşlarımız için daha yaşanır bir hale getirmek için belediye olarak çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Bundan sonra da yapılacak her projede yer almaya ve destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Muğla Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Menderes Çetin Özlü ziyarette Başkan Gümüş’e 1. Otizm ve Spor Festivaline yapmış olduğu katkılarından dolayı plaket vererek teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.