Başkan Gümüş, mahalleleri ziyaret etti

Bu haber 05 Mart 2015 - 20:30 'de eklendi ve 587 kez görüntülendi.

MAHLLLEEEMenteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş kırsaldaki mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi. Başkan Gümüş ziyaretinde Kıran Mahallesi’nde ikamet eden ve geçtiğimiz günlerde evi yanan Salih Balcı’ya da geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Haber Merkezi
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve beraberindeki Başkan Yardımcıları Kıran ve
Sarnıç Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldiler.
Ziyarette vatandaşlar ile sohbet edip, sorunlarını dinleyen Başkan Gümüş, Kıran Mahallesi’nde ikamet eden ve çıkan yangın sonucu evi yanan Salih Balcı’yı ziyaret ederek geçmiş olsun diledi. Başkan Gümüş, evi yanan Salih Balcı ile sohbet edip, gerekli olan her şeyin yapılacağını söyledi. Daha sonra Kıran Mahallesi’ndeki vatandaşlar ile bir araya gelen
Başkan Gümüş, istek ve talepleri dinleyerek gereğinin yapılması için talimat verdi.
Ardından Sarnıç Mahallesi’ndeki vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Gümüş, “Ben içinizden biriyim. Sorunlarınızı çok iyi biliyorum. Göreve geldiğimiz günden bu yana kırsaldaki mahallelerimiz için birçok çalışma yaptık. Bu çalışmalarımıza devam edip sorunlarınızı en aza indireceğiz” dedi.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, kırsal mahallelere ziyaretlerin artarak devam edeceğini belirterek, “Vatandaşlarımızın içinde olmak, beni her zaman mutlu ediyor. Ben makamda oturmayı değil, onlar ile bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum. Böylelikle sorunları kendim bizzat yerinde görme fırsatı buluyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.