Başkan Gümüş, İspanya’ya gidiyor

Bu haber 16 Ekim 2014 - 4:05 'de eklendi ve 816 kez görüntülendi.

ispanyaaaMenteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Türkiye Belediyeler Birliği’nin desteği ile Tarihi Kentler Birliği’nin düzenlemiş olduğu Yurtdışı Teknik İnceleme programı kapsamında İspanya’ya gidiyor.
Haber Merkezi
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Türkiye Belediyeler Birliği’nin desteği ile Tarihi Kentler Birliği’nin düzenlemiş olduğu Yurtdışı Teknik İnceleme programı kapsamında İspanya’ya gidiyor.
Perşembe günü İstanbul Atatürk Havalimanından uçakla hareket edecek olan Başkan Gümüş 16-17-18 ve 19 Ekim tarihleri arasında İspanya’da olacak.
Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile birlikte İspanya’ya gidiyor. Yarın sabah İstanbul’dan uçak ile hareket edecek olan Başkan Gümüş, 4 gün boyunca İspanya’nın Sevilla, Granada ve Cordoba kentlerinde bulunacak.
Menteşe Belediyesi’nin Tarihi Kentler Birliği üyeliği ile programa katılan Başkan Gümüş, tarihi ve kültürel mirasın korunması ve yaşatılması çalışmalarını gerçekleştirmiş yurt dışındaki tarihi kentler Sevilla, Granada ve Cordoba kentlerinde gezi boyunca teknik incelemelerde bulunacak.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.