Başkan Gümüş, çocuklarla çöp topladı « Hamle Gazetesi

Başkan Gümüş, çocuklarla çöp topladı

Bu haber 28 Haziran 2014 - 0:39 'de eklendi ve 674 kez görüntülendi.

baskangumussMenteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Ahmet Taner Kışlalı ve Koca Havuz Parkında çocuklarla birlikte çöp topladı. Çevre temizliğinin belediye ekiplerince titizlikle sürdürüldüğünü belirten Başkan Gümüş, hedeflerinin gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak olduğunu kaydetti.

Haber Merkezi

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Başkan Yardımcıları Mehmet Güven, Levent Ünver ve Belediye Meclis Üyeleri çocuklar ile birlikte çöp topladı.

Gelecek kuşaklara daha temiz bir çevre bırakmak istediklerini belirten Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “ Belediye ekiplerimiz çevre temizliğini titizlikle sürdürüyor. Bugün bizde çevre temizliğinin gelecek kuşaklara aktarılması için parktaki çocuklarımızın katılımı ile çevre temizliği yaptık. Menteşe Belediyesi olarak sürdürülebilir bir çevre temizliği istiyoruz. Biz çevremizi kirletmeyerek temiz tutmayı başarmalıyız. Çevremizi temiz tutmayı başarıp, gelecek kuşaklara daha temiz bir çevre bırakmalıyız. Bunu da hep birlikte başarmalıyız” dedi.

Ahmet Taner Kışlalı Parkı ve Koca Havuz Parkındaki çevre temizliğini ardından Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş çocuklara dondurma dağıttı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.