Başkan Gümüş çalışanlarına teşekkür etti

Bu haber 12 Nisan 2018 - 0:56 'de eklendi ve 505 kez görüntülendi.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, 696 sayılı kanun hükmünde kararname gereğince, belediyeye daimi işçi olarak geçiş yapan personeliyle bir araya geldi.

Haber Merkezi

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, 696 sayılı kanun hükmünde kararname gereğince, belediyeye daimi işçi olarak geçiş yapan personeliyle bir araya geldi.

Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezindeki buluşmada belediye çalışanlarının 1 Nisan tarihi itibariyle geçişlerin tamamlandığını belirten Başkan Gümüş, “ Değerli arkadaşlar, 696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereğince, belediyelerde taşeron işçi olarak çalışan işçilerin daimi işçi olarak çalışmasını öngören kanun çıktı. Bizler de bu noktada çalışmalarımızı yaptık. Sınavlara girdiniz, güvenlik soruşturmasından geçtiniz. 466 taşeron işçimizin yani sizlerin, belediyemizce kurulan Menteşe Belediyesi Personel Şirketine geçişleriniz 1 Nisan 2018 tarihi itibariyle tamamlandı. Belediyemizde daha önceden çalışan tüm işçi kardeşlerimiz, yeni kurulan şirketimize geçişleri yapılmıştır. Hem sizlere, hem de bizlere hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Belediye çalışanlarına bugüne kadar vermiş olduğu emekleri için teşekkür eden Başkan Gümüş şunları söyledi:

Maaş promosyonlarıyla ilgili olarak da Cuma günü ihaleye çıkacağız. En yüksek promosyonu verecek olan bankayla yapılacak sözleşme ile de hesaplarınıza maaş promosyonlarınız yatacaktır. Artık sizler de memur arkadaşlarımız gibi maaş promosyonu alabileceksiniz. Nisan ayı itibariyle 4’üncü yılımıza girdik. Biz sizlerle birlikte bir aileyiz. Hem de büyük bir aile. 4 yıllık süre içerisinde çok emek verdiniz. Çok çalıştınız. Gece gündüz demeden belediyemiz için, Menteşe halkı için çalıştınız, çabaladınız. Aynı azim ve güçle bundan sonra da birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar vermiş olduğunuz emekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepimize tekrar hayırlı olsun.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.