Başkan Ali Acar iş dünyasıyla buluştu

Bu haber 08 Mart 2019 - 1:32 'de eklendi ve 976 kez görüntülendi.

Marmaris Belediye Başkanı ve DSP Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Acar, Mali Müşavirler ve Marmaris’in genç işadamlarıyla yerel seçim çalışmaları kapsamında bir araya geldi.

Nazife Taşdelen

Marmaris Belediye Başkanı ve DSP Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Acar, Mali Müşavirler ve Marmaris’in genç işadamlarıyla yerel seçim çalışmaları kapsamında bir araya geldi.

Öncelikle Mali Müşavirler Odası üyeleriyle buluşan Ali Acar, yaklaşık 50’ye yakın meslek çalışanına seslendi. Ardından Ali Toksoy’un başkanı olduğu Genç İşadamları Derneği’ni ziyaret eden Başkan Ali Acar, her iki toplantıda da tekrardan Belediye Başkanlığı’na seçilmesi durumunda hayata geçirecekleri önemli projeleri anlattı.

Seçim bildirgesindeki toplam 64 projenin yer aldığı slayt gösterisi sunuldu. Başkan Ali Acar, “Demokrasi gereği her beş yılda bir yerel seçimler döneminde, farklı meslek örgütleriyle, STK’larla, vatandaşlarla biraraya gelip kendimizi açık şekilde ifade ediyoruz. Biz kendimizi anlatırken, halkımızdan da yeni dönemde nasıl bir Marmaris beklentisi olduğunu anlamaya çalışıp seçildiğimiz takdirde onlara vereceğimiz hizmetlerin ayrıntılarını belirliyoruz” dedi. Bu arada Başkan Acar’a yakın ilgi gösteren Marmaris Genç İşadamları Derneği üyelerinin hazırlattığı DSP logolu pasta da günün sürprizi oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
gerçek CHP'li 08 Mart 2019 / 20:45

Muğla’da 5 yıl faşizmle mücadele ettiğiniz için Muğla’da CHP seçmeni sizinle gurur duymuştur. Gurur duymaya devam edecektir. 31 Mart 2019 seçimlerinde Muğla’da ve CHP’de faşizm sona erecektir. Faşizmin sizi harcayacağını bilseydim oy vermek için adresimi Marmaris’e taşırdım. Marmaris halkı önceki seçimlerde olduğu gibi Ali Acar’ı tekrar Başkan seçecektir.