Başkan Acar’dan 5 bin kişilik ikram

Bu haber 07 Nisan 2014 - 20:23 'de eklendi ve 780 kez görüntülendi.

baskanacar65165165165Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, 30 Mart Yerel Seçimleri’ni kutlamak ve seçim akşamı düzenlenen silahlı saldırının kazasız atlatılması nedeniyle halka pilav kavurma dağıttı.

Haber Merkezi

19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda düzenlenen etkinlikte 5 bin kişiye pilav-kavurma ve ayran ikram edildi. 500 kg etten ve 300 kilogram pirinçten yapılan yemek, yaklaşık bir saatte tüketildi. Meydandaki vatandaşların tek tek tebrik edip geçmiş olsun dileklerini ilettiği Başkan Acar da bir süre pilav kazanının başında vatandaşların tabağını kendi elleriyle doldurdu.

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, üçüncü kez Belediye Başkanı olarak kendisine görev veren Marmaris Halkına teşekkür ederken, “Seçim akşamı bildiğiniz gibi bir saldırıyla karşı karşıya kaldık. Onun için bir hayır yapalım düşüncesiyle adağımızı yerine getirdik. Katılım için tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde bize destek olan arkadaşlarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Marmaris’te turizm sezonu başladı, memleket bizden hizmet bekliyor, bu geçiş döneminde tüm birimlerde çalışan arkadaşlarımıza şunu söylüyoruz, vatandaşımıza hizmette en ufak bir aksama olmayacak.Bütünşehir yasa kapsamında Muğla Büyükşehir’in yetkisinde olan işlerle de ilgilenin diyorum, yeter ki vatandaşımız mağdur olmasın ” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.