Başkan Acar yeni mesai arkadaşlarını tanıdı

Bu haber 03 Nisan 2014 - 19:00 'de eklendi ve 842 kez görüntülendi.

baskanacar6156515Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, 30 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından aldığı 25 bini aşkın oyla 3. kez seçildiği Marmaris Belediye Başkanlığı görevine mesai arkadaşlarını tanıyarak başladı.

Haber Merkezi

30 Mart seçimlerinin ardından yeniden seçilen Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, kapatılan belde belediyelerin çalışanları tarafından çiçeklerle karşılandı. 1 Nisan’da Büyükşehir Yasası ile kapatılan belde belediyelerden İçmeler, Armutalan ve Beldibi Belediyeleri’ni ziyaret eden Başkan Ali Acar ve birim amirleri personelle tanışıp fikir alışverişinde bulundu.

Çalışanları tek tek odalarında ziyaret ettikten sonra küçük bir toplantı gerçekleştiren Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, “Sizinle daha güçlü olacağız” mesajı verdi.

Acar ziyarette şunları söyledi:

“Bütün arkadaşlarımız müsterih olsun, bizim amacımız bütün arkadaşlarımızı kazanmak. Yeni yasayla tüzel kişiliğini kaybetmiş 5 belde belediyemiz ve 13 köy var. Takdir edersini ki bu işlerin üstesinden gelmek hiç de kolay değil, herkese ihtiyaç var. Herkes her çalışan arkadaş kendi bilgisini kendi tecrübesini bölgeye nasıl aktarabilir biz onun derdindeyiz. Şu anda yavaş yavaş birbirimizi tanıyıp göreceğiz, yeni bir yapılanma içinde olmamız lazım. Büyükşehir Yasası biliyorsunuz bazı yetki ve sorumluluklar Büyükşehir Belediyesi’ne devredildi. Birim amiri arkadaşlarımız sizinle bu süreçte sizinle işleyiş hakkında görüş alışverişi yapacaklar.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.