Basın İlan Kurumu Müdüründen Hamle’ye ziyaret

Bu haber 22 Şubat 2018 - 0:16 'de eklendi ve 642 kez görüntülendi.

Muğla Basın İlan Kurumu Müdürü Mehmet Ali Köseoğlu, Hamle Gazetesi’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Metin Karakoç

Muğla Basın İlan Kurumu Müdürü Mehmet Ali Köseoğlu, Hamle Gazetesi’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette İl Müdürü Mehmet Ali Köseoğlu, Hayati Nizamoğlu ile görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan İl Müdürü Köseoğlu, “Muğla’nın dinamiklerinde olan Hamle Gazetesinin kurum kuruluşlara yaptığı öncülükten dolayı kutluyoruz. Yeni yaşını da kutluyor nice yıllara diyoruz” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “Bugün 41 yılı doldurduk, 42. yıla girdik.41 kere maşallah diyoruz, Hamle’nin bugünlere gelmesi hiç kolay olmadı. Türkiye neyi yaşadıysa Hamle’de onu yaşadı, ama çok şükür bugünlere geldik ve daha uzun yıllarda var olacağız ümidi içerisindeyiz. Hamle Muğla’da kamuoyu oluşturmada her zaman halk ile beraber yürümüştür. Çok sayıda hizmetin gelmesinde rol almıştır ve Muğla Kazanmıştır. Hamle’nin benden sonra da devam etmesini diliyorum ve ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.