Basın camiasına AB proje eğitimi

Bu haber 08 Nisan 2015 - 0:14 'de eklendi ve 551 kez görüntülendi.

basinegitimBaşbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürlüğünce, “Avrupa Birliği ve diğer Hibe kaynaklarına yönelik proje hazırlama eğitimi” düzenlendi.

Haber Merkezi

Muğla Valiliği AB Dış İlişkiler Koordinasyonu Merkezinden gelen proje uzmanlarınca Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürlüğü hizmet binasında başlayan eğitimin ilk gününde, Menteşe ve Fethiye İlçesi’nden gelen gazeteciler katılarak proje yazım teknikleri hakkında bilgi aldılar.

Üç gün sürecek “Avrupa Birliği ve Diğer Hibe Kaynaklarına Yönelik Proje Hazırlama Eğitim” semineri 8 Nisan 2015 tarihinde katılımcılara sertifika verilmesi ile son bulacak. Basın yayın Enformasyon Muğla Müdür Vekili Erol Kütahya, AB projelerinden basın camiasının da yararlanması için proje hazırlama konusunda Muğla Valiliği AB Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi uzmanları tarafından eğitim verildiğini söyledi. Kütahya, basın yayın sektöründe çalışan ve işverenlerin talepleri doğrultusunda bu tür eğitim seminerlerine Basın yayın Enformasyon Müdürlüğü olarak yapmaya hazır olduklarını açıkladı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.