Başbakan Yıldırım Yarın Muğla’da

Bu haber 09 Şubat 2018 - 16:25 'de eklendi ve 1.805 kez görüntülendi.

Başbakan Binali Yıldırım partisinin 6’ıncı Olağan İl Kongresi için bugün Muğla’ya geliyor. İl Başkanlığı kongresi için Muğla’ya gelecek olan Başbakan Yıldırım’ın saat 13.00’de Menteşe Atatürk Spor Salonunda olması bekleniyor.

Haber Merkezi

Başbakan Binali Yıldırım partisinin 6’ıncı Olağan İl Kongresi için bugün Muğla’ya geliyor.

Ak Parti’nin 6’ıncı olağan kongresi Cumartesi günü Menteşe Atatürk Spor Salonunda yapılacak. 537 delegenin oy kullanacağı kongreye Başbakan Binali Yıldırım’da katılacak.

Mevcut İl Başkanı Kadem Mete’nin Ak Parti Genel Merkezi tarafından aday gösterildiği kongrede Başbakan Yıldırım’ın saat 13.00’de Menteşe Atatürk Spor Salonunda olması bekleniyor.

Araç trafiğine kapatıldı

Bu arada Başbakan Binali Yıldrım’ın Muğla’ya gelişi ile ilgili olarak yapılan açıklamada kent merkezindeki bazı cadde ve sokakların trafiğe kapatıldığı açıklandı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Cumartesı günü (yarın) Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın ilimize yapacağı ziyaret nedeniyle; 09.02.2018 saat 19.00’dan 10.02.2018 saat 17.00’ye kadar Cumhuriyet Meydanı, Ethem Serım Sokak, Cemil Şerif Baydur Sokak, Cumhuriyet Caddesi, Nacı Karaosmanoğlu Caddesi, Özer Türk Caddesi, Çamlık Sokak, Zübeyde Hanım Caddesi,  Stadyum protokol girişi, Hasan Ali Yücel Caddesi, Stadyum arka bölgesindeki boş alan, İsmet Çatak Caddesi, Şerafettin Turhan Sokak, 14 Nolu Sokak, Adliye Kavşağı ve Kışla parkı içerisinde programlar süresince park ve araçla seyir yasağı getirilmiştir.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.