Başbakan Davutoğlu Muğla’ya geliyor

Bu haber 12 Mayıs 2015 - 20:57 'de eklendi ve 911 kez görüntülendi.

basbakandavutoglu156651561Başbakan Ahmet Davutoğlu, 14 Mayıs’ta 7 Haziran genel seçimleri öncesi vatandaşlara seslenmek için Muğla’ya geliyor.

Haber Merkezi

17 Ocak tarihinde AK Parti Muğla İl Kongresi’ne katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, yarın yeniden Muğla’da. Perşembe günü saat 14.00’de eski garaj alanında gerçekleşecek olan miting için Muğla’ya gelecek olan Başbakan Davutoğlu, vatandaşlardan seçimler öncesi destek isteyecek.

AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun 14 Mayıs tarihinde Muğla’da yapacağı mitinge Muğlalıları davet etti. Küreci, “Seçim çalışmalarına çıkan partili ve gönüllü ordumuz, parti politikalarımızı ve geleceğe dair hayallerimizi anlatırken; bir yandan da miting için bastırılan 10 binlerce davet mektubunu vatandaşlarımıza veriyor. Genel başkanımız, liderimiz, Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Muğla’dan memnun bir şekilde ayrılmış, her gittiği yerde övgü ile bahsetmişti. Bu kez daha fazla bir kitle ile liderimizi kucaklama zamanı geldi. Yeni ve güçlü bir Türkiye’nin mimarı olacak bizler, liderimizi bu önemli süreçte yalnız bırakmayacağız. Muğla olarak üzerimize düşeni fazlası ile yapacağız” dedi. İhsan Küreci, 7 Haziran seçimlerinde büyük bir başarıya imza atarak Muğla’da birinci parti olacak kararlılıkta ve güçte olduklarını kaydetti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.