Başbakan Davutoğlu Muğla’da

Bu haber 14 Mayıs 2015 - 1:06 'de eklendi ve 1.288 kez görüntülendi.

basbakanBaşbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran seçimleri öncesi Muğla’nın Menteşe İlçesi’nde düzenleyeceği miting ile vatandaşlarla bugün buluşuyor. Menteşe İlçesi’nde gerçekleşecek miting öncesi bir açıklama yapan Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, bugün eski garaj alanında saat 14.00’de gerçekleşecek mitinge tüm vatandaşları davet etti.
Haber Merkezi
7 Haziran seçimleri öncesi Türkiye turuna çıkan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bugünkü durağı Muğla olacak. Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, vatandaşlara seslenmek için bugün saat 14.00’te eski garaj alanında mitinge katılmak üzere Muğla’nın Menteşe İlçesi’ne gelecek.
17 Ocak tarihinde AK Parti Muğla İl Kongresi’ne katılan ve Muğla’ya bir kere daha gelme sözü veren Başbakan Davutoğlu, eski garaj alanında düzenleyeceği miting ile vatandaşlardan seçimler öncesi destek isteyecek.
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Muğla’ya gelişi hakkında bilgi veren AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, tüm vatandaşları Menteşe İlçesi’nde gerçekleşecek mitinge davet etti.
Başbakan Davutoğlu’nun Muğla’ya ayrı bir önem verdiğini kaydeden Küreci, “Seçim çalışmalarına çıkan partili ve gönüllü ordumuz, parti politikalarımızı ve geleceğe dair hayallerimizi anlatırken; bir yandan da miting için bastırılan 10 binlerce davet mektubunu vatandaşlarımıza veriyor. Genel başkanımız, liderimiz, Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Muğla’dan memnun bir şekilde ayrılmış, her gittiği yerde övgü ile bahsetmişti. Bu kez daha fazla bir kitle ile liderimizi kucaklama zamanı geldi. Yeni ve güçlü bir Türkiye’nin mimarı olacak bizler, liderimizi bu önemli süreçte yalnız bırakmayacağız. Muğla olarak üzerimize düşeni fazlası ile yapacağız” dedi.
Adayların seçim çalışmaları devam ediyor
Bu arada Ak Parti Muğla Milletvekili adayları Muğla’nın bütün ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Muğla’da mitingi öncesi çalışmalarda Hasan Özyer Milas’ta, Hasan Kökten ve Yelda Erol Gökcan Menteşe’de, Elvan Göçer ve Muhittin Kayabaş ise Fethiye’de vatandaşlarla buluştular.
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu karşılamaya hazırlanan milletvekili adayları hem mitinge davette bulundular, hem seçim çalışmalarını sürdürdüler. Salı günü Muğla’nın dört bir köşesinde olan milletvekili adaylarından Hasan Özyer Milas’ta Muhtarlar Derneği, Ziraat Odası, Gaziler Derneği, Esnaf Odası, Bakkallar ve bayiler Odası, Kızılay, Ticaret Odası, Gıda Maddesi Yapanlar ve Satanlar Odası’nı ziyaret etti. Esnaflar ve vatandaşlarla sohbet eden Özyer, mitinge vatandaşları davet etti.
Hasan Kökten ve Yelda Erol Gökcan ise Muğla’da Meke Derinkuyu, Kafaca, Dağpınar, Algı, Kuyucak, Çiftlik, Bağyaka Mahallelerini gezerek seçim çalışmalarında bulundu. Mahallelerde vatandaşların sorunlarını dinleyerek, destek istediler.
Elvan Göçer ve Muhittin Kayabaş Fethiye’de ardından Seydikemer’de vatandaşlarla buluştu. Fethiye Salı Pazarı’nı gezen milletvekili adayları destek istediler. Seydikemer’de de esnaf ziyaretinde bulundular.
Muğla Milletvekili Adayı Hasan Özyer Milas ziyaretleri hakkında yaptığı açıklama da “Bizim amacımız Muğla’da 1.parti olmak. O yüzden yoğun çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Arkadaşlarımızla beraber karış karış geziyoruz ve gezmeyi sürdüreceğiz” dedi.
Muğla Milletvekili Adayı Hasan Kökten’de Muğla ve çevresinde her geçen gün ilginin daha fazla olduğunu söyleyerek “Muğla’nın kaderini değiştireceğimize inanıyorum. Muğla daha fazla hizmet istediğini gördük” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.